Adatvédelmi irányelvek és cookie-k

Ha Ön 2018. május 25. után továbbra is használja online szolgáltatásainkat, a Solidus Flottakezelő Kft. a személyes adatait a GDPR-ral, az ezekre a szolgáltatásokra vonatkozó ÁSZF-ekben előírtakkal, valamint az új adatvédelmi és cookie szabályzatban foglaltakkal összhangban fogja kezelni.

További információkért, illetve a cookie-beállítások módosításáért válassza a "További információk" opciót. További információk

Megértettem és elfogadom
1028 Budapest, Hidegkúti út 167. Mobil: 30/682-2121 E-mail: info@kisszenede.hu
Magyar / English
1028 Budapest, Hidegkúti út 167.
Mobil: 30/682-2121 E-mail: info@kisszenede.hu

Utalási információk

A térítési díj, az alapítványi hozzájárulás, a tandíj és a hangszerkihelyezés díja befizethető:

1.      átutalással az alábbi bankszámlára:

„Zenede”- Művészeti Alapítvány

10918001-00000091-19610001

Unicredit Bank Zrt.

Közlemény rovatba kérjük feltüntetni a gyermek nevét, tanszakát és a félévet.

2.      készpénzben az irodában (1028 Budapest, Hidegkúti út 167., Széphalom Bevásárló Központ, 2. em. 52-es ajtó), 8-16 óráig.

3.      Figyelem: Idei évtől kezdve készpénzben NEM adhatóak oda a díjak az órát tartó tanárnak. 


ADÓ 1%

Tisztelt Támogatóink!

Kedves Szülők!


Köszönetet mondunk mindazoknak, akik 2021-ben iskolánk alapítványát támogatták személyi jövedelemadójuk 1 %- ának felajánlásával.

 

Továbbra is növendékeink művészeti neveléséhez használjuk fel az így megkapott összegeket. Szeretnénk gyermekeiket minél magasabb színvonalon oktatni.

A világjárvány új oktatási forma bevezetését tette szükségessé. Az elmúlt egy évben a fenntartó folyamatosan fejlesztette az iskola digitális hátterét. Ebben sokat javult a helyzetünk, de még sok mindent nem tudtunk magvalósítani.

Adójuk 1%-nak alapítványunk javára történő felajánlása a fenti cél megvalósítását szolgálja.

Minden területen arra törekszünk, hogy iskolánkban igényes, boldog, művészetkedvelő felnőtteket neveljünk gyermekeikből.

Ennek a közös célnak elérésében minden segítség fontos.

Kérjük, ha módjában áll, ebben az évben is minket tiszteljen meg támogatásával, és mi minden erőnkkel azon leszünk, hogy továbbra is kiérdemeljük bizalmukat.


Alapítványunk neve: „ZENEDE”-Művészeti Alapítvány

Adószám: 18065578-1-41


 

Köszönettel:

Barsi Botond Ákos Kissné Szűcs Marianna
Kiss Zenede AMI
intézményvezető  
ZENEDE”-Művészeti Alapítvány
fenntartó

  

Hírek

 1. ISKOLÁNK A II. KERÜLETÉRT EMLÉKÉREM BOLDOG TULAJDONOSA

  2022. 06. 27.

 2. KISS ZENEDE ÜGYELET A NYÁRI SZÜNETBEN

  2022. 06. 24.

 3. NYÁRI TÁBOROK

  2022. 06. 24.

 4. BALETT ÉS MODERNTÁNC GÁLA

  2022. 05. 24.

 5. NÉPZENE ÉS NÉPTÁNC GÁLA

  2022. 05. 20.

 6. VI. VESZPRÉMI KLASSZIKUS MAGÁNÉNEK VERSENY

  2022. 05. 10.

Bemutatkozás

 • Iskolánk, az alapítványi fenntartású Kiss Zenede Alapfokú Művészeti Iskola 1993-ban alakult Budapest II. kerületében.
 • Jelenleg a II. kerület 11 iskolájában, és a Budakeszi, Telki, Budajenő, Páty, Törökbálint településekre kiutazó szaktanárokkal nyújtunk színvonalas, személyre szabott művészeti képzést zeneművészeti, táncművészeti és képzőművészeti ágon. Évente több mint 500 növendék tanul nálunk, 25 tanszakon. 
 • A klasszikus zenei műfajok mellett egyre nagyobb teret adunk a könnyűzenei műfajoknak, modern technikáknak és módszertani repertoárunkba is igyekszünk beépíteni az újabb, hitelt érdemlő kezdeményezéseket. Mindezeken keresztül szeretnénk a most felnövekvő generáció számára közelebb hozni a művészi önkifejezés napjainkban is létjogosultsággal bíró számos formáját, a zenélés a művészi mozgás és az alkotás örömét. 
 • Az elmúlt tapasztalatai szerint, a fellépések és versenyszereplések sikerei, a beiratkozók magas száma azt igazolják, hogy érdemes nyitottnak lennünk mind a szakmódszertani újítások eredményeire, mind a társadalmi szükségletek változásaira, és az új tudástartalmakat integrálni képzésünkbe - a művészetoktatás hagyományainak megtartása mellett.
 • Komoly szakmai és szervezési munka eredménye, hogy immár 9-10 önálló hangversenyt rendezünk tanévenként, képzőművész növendékeink kiállításokon, tánctagozatos tanítványaink színpadi táncgálákon mutatkoznak be.
 • Referencia intézményként számos jó gyakorlattal rendelkezünk zene- és táncművészet terén, hozzájárulva ezzel az alapfokú művészetoktatás pedagógiai színvonalának emeléséhez, és bekapcsolódva az országos fejlesztési törekvésekbe.
 • Akkreditált, kiváló Tehetségpontként kiemelt figyelmet szentelünk a kimagasló képességű tanulók fejlesztésére, tanórákon túli fejlődési- és megmutatkozási lehetőségek biztosítására. A környék óvodáiban is jelen vagyunk tehetségkutató tevékenységünk révén.